Het startweekend is een niet te missen weekend voor begeleiders die dit jaar met Hannibal op vakantie gaan. Het startweekend is de eerste stap in de planning van je vakantie: je leert je medebegeleiders kennen, krijgt info over je vakantie en stelt een vakantieschema op.
Naast voldoende voorbereidingstijd met je vakantiegroep zorgt Hannibal voor boeiende vormingsmomenten die je zullen klaarstomen voor de zomer!
Denk je erover om voor de eerste keer een vakantie te begeleiden maar ben je nog niet ingeschreven? Ook dan ben je welkom op het startweekend!
Nieuw!! Het startweekend begint vanaf vrijdagavond. Alles is te doen in de Kluis in Sint-Joris-Weert.
Benieuwd naar meer info over de vormingen die er gegeven worden? Hier vind je alle informatie.
Alle begeleiders die al ingeschreven zijn voor een vakantie, krijgen een persoonlijke uitnodiging voor het startweekend. Inschrijven kan tot en met 15 april 2012.